Sa meča na Starom aerodromu / -FOTO: FSCG
14/05/2024 u 21:16 h
Dejan PanićDejan Panić

Neriješeno u duelu Crne Gore i Sjeverne Makedonije

Prvi od dva prijateljska duela mlađih omladinskih selekcija Crne Gore i Sjeverne Makedonija završen je bez pobjednika – 1:1

Gosti su poveli preko Hisara Alija u 11. minutu, a izjednačio je Lazar Martinović lijepim pogotkom u 53. minutu.

-Prva utakmica sa ovom generacijom i moram da kažem da sam izuzetno zadovoljan, prije svega odnosom većine igrača iako smo na samom početku bili u grču. Ali, kako je vrijeme odmicalo, igrali smo sve bolje, bili agresivni, a jedina zamjerka je što smo promašili nekoliko izglednih šansi. Vjerujem da ćemo i u drugoj utakmici, u kojoj će šansu dobiti svi igrači koji danas nisu nastupili, biti na ovom nivou i da ćemo odigrati još jedan dobar meč - istakao je selektor Goran Perišić.

Crna Gora je igrala u sastavu: Božović, Mugoša, Miljanić (od 46. Đukić), Brajović (od 78. Perović), Martinović, Kračković, Nikčević (od 46. Kruščić), Božović, Krajina, Roganović (od 61. Balević), Vlahović (od 72. Tmušić).

Drugi duel Crna Gora i Sjeverna Makedonija odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

02. jun 2024 09:38