Nevrijeme u Pljevljima / - foto: Portal Dan
28/05/2022 u 15:44 h
Marija TomićМарија Томић
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

(FOTO/VIDEO) Najavljeno nevrijeme stiglo u Crnu Goru: Jak grad u Pljevljima

Meteorološke stanice širom Balkana od juče najavljuju nevrijeme za vikend

Nevrijeme koje je najavljeno pogodilo je i Crnu Goru. Jak grad u popodnevnim časovima pogodio je opštinu Pljevlja. Kako javljaju čitaoci jaka kiša, grad veličine lješnika sa grmljavinskim procesima trajali su neprekidno oko pola sata.

Veliko nevrijeme koje je zahvatilo Pljevlja, napravilo je veliku štetu na biljnim zasadima i voćnjacima.

image

Grad pogodio Pljevlja

- Grad pogodio Pljevlja

Prema riječima čitala portala, ulice, parkovi i bašte su za kratko vrijeme bile bijele od leda, a stradali su i mnogi cvjetni zasadi u gradu.

Ono što je interesantno u mnogim okolnim selima palo je samo po nekoliko kapi kiše. I prethodnih dana u Pljevljima je u poslepodnevnim časovima bilo kiše i grada ali u znatno manjoj količini.

image

Nevrijeme u Pljevljima

- foto: Čitaoci

U Pljevljima odavno nije upamćeno da je vladalo ovako veliko nevrijeme i sa ovolikom količinom grada, koji je objelio gradske ulice.

image

Nevrijeme u Pljevljima

- foto: Portal Dan

Meteorološke stanice širom Balkana od juče najavljuju za vikend. Hrvatska i Srbija su već u jutarnjim satima u ponekim predjelima bile zahvaćene ovom olujom.

Kako je portal Dan objavio sjutra za Crnu Goru je izdat žuti meteo-alarm kao upozorenje na oluju.

Balkan pogodila oluja, izdat meteo-alarm i za cijelu Crnu Goru

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
29. mart 2025 06:47