Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Dodik: Najbolje bi bilo da Šmit ode, i za njega i za zemlju koja ga je poslala
Ponovio je da visoki predstavnik ne postoji
Predsjednik Republike Srpske poručio je danas da odluka Kristijana Šmita o izmjenjenom Zakonu o Srebrenici neće biti objavljena u Službenom glasniku Republike Srpske, jer, kako je naveo, njegova odluka Srpskoj ništa ne znači.
Dodik je to poručio nakon što je visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit, kojeg Republika Srpska ne priznaje jer nije imenovan u Savjetu bezbjednosti UN, nametnuo izmjenu Zakona o Memorijalnom centru Srebrenica.
-Najbolje bi bilo da ode Šmit, i za njega i za zemlju koja ga je poslala- naveo je Dodik.
Ponovio je da visoki predstavnik ne postoji.
-Tamo se nije desio genocid i svi to znaju. Po onome što je definicija genocida, a što je čitava ekipa i utvrdila da tu nije bilo genocida, i onda se nađe potomak onih koji su počinili najstravičniji genocid u drugom svjetskom ratu da nama određuju šta je vrijednost u tom pogledu- naveo je Dodik.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU