DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Kanada razmatra da uvede sankcije izraelskim ekstremistima na Zapadnoj obali

To je saopšteno dan nakon što su SAD uvele sankcije četvorici izraelskih doseljenika zbog nasilja na toj okupiranoj teritoriji na Bliskom istoku

Kanada razmatra da uvede sankcije "ekstremističkim" doseljenicima na Zapadnu obalu, rekao je danas premijer Kanade Džastin Trudo, prenosi Sputnjik.rs.

To je saopštio  dan nakon što su SAD uvele sankcije četvorici izraelskih doseljenika zbog nasilja na toj okupiranoj teritoriji na Bliskom istoku.

- Razmatramo kako da osiguramo da odgovorni za ekstremističko nasilje, ili ekstremističko doseljeničko nasilje na Zapadnoj obali odgovaraju za svoja djela - rekao je Trudo novinarima tokom posjete gradu Voterlu, u pokrajini Ontario.

Nešto ranije, izraelski premijer Benjamin Netanijahu kritikovao je američke sankcije prema Izraelcima umješanim u nasilje nad Palestincima na Zapadnoj obali.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA