Vodovod Mareza - pumpna stanica
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Dio Podgorice bez vode: Kvar na ventilu na vodoizvorištu Mareza
Ekipe su na terenu i uložiće sve napore kako bi se što prije uspostavilo uredno vodosnabdijevanje u ovim djelovima grada
Dio podgoričkih naselja, koja se snabdijevaju sa vodoizvorišta Mareza trenutno je bez vode, a ekipa preduzeća "Vodovod i kanalizacija" je na terenu i ulaže sve napore u cilju otklanjanja kvara.
- Usled kvara na ventilu i zamjene istog na vodoizvorištu Mareza, obavještavamo potrošače sa područja Mareze, Tološa, dijela Komana, Gornje Gorice, Donje Gorice, Bera, Grbavaca, Dajbaba, Botuna, Zete, Bloka 5, Bloka 6 i Bloka 9, dio grada Preko Morače, Malog Brda i centra grada, Zabjela, da će doći do prekida u vodosnadbijevanju. Ekipe su na terenu i uložiće sve napore kako bi se što prije uspostavilo uredno vodosnabdijevanje u ovim djelovima grada, saopštili su iz preduzeća "Vodovod i kanalizacija" Podgorica.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU