Dvostruki strijelac: Dejan Tumbas / -FOTO: FSCG
15/04/2023 u 18:02 h

Arsenal grabi ka Evropi, Tumbas riješio derbi začelja

Tivćani bolji od Jezera (1:0), Rudar savladao Iskru sa 3:1

Fudbaleri Arsenala grabe ka Evropi. Tim trenera Radisava Dragićevića pobijedio je danas u meču 30. kola „Meridijanbet“ 1. CFL ekipu Jezera sa 1:0 i tako sačuvao treće mjesto na tabeli. Do nova tri boda Arsenal je došao golom Hulijana Montenegra u 19. minutu.

U derbiju začelja odigranom pod Golubinjom, Rudar je savladao Iskru sa 3:1. Pljevljake je do trijumfa vodio Dejan Tumbas, koji je mrežu Danilovgrađana pogađao u 32. i 45+1 minutu. Velizar Janketić je u 62. minutu potvrdio pobjedu svoje ekipe, a poraz Iskre je do kraja meča uspio da ublaži Obradović. Nakon ove pobjede, Rudar je Danilovgrađanima pobjegao na velikih plus četiri.

Preostale dvije utakmice 30. kola, Petrovac - Jedinstvo Franca i Dečić – Budućnost, igraju se od 19 sati.

02. maj 2024 08:00