Markus Ljorente / -FOTO: LALIGA FACEBOOK
25/08/2024 u 23:31 h
D.B.D.B.

Atletiko siguran protiv Đirone

"Jorgandžije" lakše od očekivanog do prvog trijumfa u sezoni

Očekivalo se da posljednji okršaj drugog kola španske La Lige između Atletiko Madrida i Đirone na "Vanda Metropolitano" stadionu donese mnogo više uzbuđenja i neizvjesnosti. Međutim, madridski  "crveno-bijeli" rutinski su odbranili domaći teren i savladali trećeplasirani tim iz prošle sezone 3:0(1:0).

Tri boda izabranicima Dijega Simeonea osigurali su Antoan Grizman golom u 39. minutu, te Markus Ljorente fantastičnim šutem na startu drugog poluvremena i Koke, koji je u nadoknadi vremena postavio konačnih 3:0.

Pobjede u današnjim duelima druge runde Primere zabilježili su i Real Madrid nadigravši Valjadolid 3:0, te Osasuna slavivši protiv Las Palmasa 2:1. Neriješenim ishodom završen je samo susret Alavesa i Betisa, bilo je 0:0.

17. septembar 2024 22:58