Trijumf Bavaraca / EPA-EFE-FOTO: EPA/FILIP SINGER
25/08/2024 u 17:47 h

Bajern je u novu sezonu Bundeslige krenuo pobjedom

Bavarci su u jednom od najzanimljivijih mečeva prvog kola odigranom danas u Volfsburgu pobijedili istoimenog domaćina sa 3:2

Gosti su poveli u 20. minutu preko Musijale, a prethodno je Boi probio po desnoj strani i asistirao strijelcuu gola. Domaći su bolje ušli u nastavak suseta, a već u 47. minutu su iznudili penal koji je Majer pretvorio u gol za izjednačenje. Osam minuta kasnije, Vimer je osvojio loptu na lijevoj strani, ušao je u kazneni prostor i uposlio Majera, koji je iskoristio neoprezno istrčavanje golmana Nojera i poslao loptu u mrežu za 2:1. Ipak, to nije uzdrmalo ekipu Vensana Kompanija, koja je do izjednačenja stigla u 65. minutu golom Kejna, a preokret i sva tri boda ekipi Bajerna donio je Serž Gnabri u 82. minutu meča.

14. septembar 2024 13:42