Dejvid Bekam / - FOTO: EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA
09/05/2022 u 16:35 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Bekam: Bilo bi fino da Ronaldo ostane u Junajtedu još jednu ili dvije sezone

Sve češće se govori o tome da bi Portugalac Kristijano Ronaldo mogao da napusti redove Mančester junajteda nakon samo jedne sezone

Legendarni fudbaler Junajteda i reprezentacije Engleske Dejvid Bekam smatra da Ronaldo mora ostati još.

- Ronaldo je uz Mesija jedan od najboljih igrača u proteklih 15 godina. Važno je za navijače da ostane u Junajtedu, ali mislim da je važno i za njega. Nadam se da će tako biti. Znamo koliko Junajted znači Kristijanu. On i dalje radi ono što najbolje umije – stvara šanse i daje golove. Nevjerovatno je što to uspijeva u svojim godinama. Bilo bi lijepo da ostane još jednu ili dvije sezone - izjavio je Dejvid Bekam.

- U Junajtedu su promjene neophodne, a promjene se događaju. Navijači i dalje podržavaju tim, oni su takvi. Mislim da su trener i igrači u prethodnoj sezoni radili najbolje što su mogli. Rijetki su timovi koji mogu da rasprodaju stadion, uprkos svim problemima koje je Junajted imao prethodnih godina - dodao je Bekam.

Bekam je dres Junajteda nosio od 1992. do 2003, sa izuzetkom pozajmice Prestonu.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
17. april 2025 12:18