Dan portal
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Бенитез од Евертона прави европску екипу
Прво појачање ће бити искусни голман Асмир Беговић, док су на путу да потпишу за „карамеле” и бивши фудбалер Лестера Демареj Греj, као и доскорашњи играч Кристал Паласа Андрос Таунсенд
Како преносе енглески медиjи, Евертон спрема поjачања за наредну сезону. Екипу је недавно преузео Рафа Бенитез, и одмах кренуо са појачањима. Прво појачање ће бити искусни голман Асмир Беговић, док су на путу да потпишу за „карамеле” и бивши фудбалер Лестера Демареj Греj, као и доскорашњи играч Кристал Паласа Андрос Таунсенд.
Неће Беговић бити први избор међу стативама, то мјесто је загарантовано репрезентативној „јединици” Џордану Пикфорду, али би требало да допринесе искуством.
На путу да потпишу за „карамеле” су и бивши фудбалер Лестера Демареj Греj, као и доскорашњи играч Кристал Паласа Андрос Таунсенд.
Бенитез полако слаже коцкице, а за ова три играча екипа са Гудисон парка извдојиће нешто мање од два милиона еура, односно 1.750.000.
Беговић и Таунсенд ће доћи без обештећења, обзиром да су им истекли уговори са Миланом, односно Кристал Паласом.
Евертон ће једино за Греја да плати обештећење Бајеру из Леверкузена. Греј је зимус стигао у Њемачку, али промјеном тренера „фармацеута” он више није у плану, па ће се у Премијер лигу вратити за данашње услове, смијешан новац. Евертон су овог љета напустили Jаник Боласи коме је истекао уговор и Тео Волкот који се вратио у Саутемптон у ком је почео каријеру.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU