/ -FOTO: FSCG
27/10/2024 u 15:55 h

Bez pobjednika u derbiju sjevera, Korać promašio penal u 95. minutu

Fudbaleri Jedinstvo France i Jezera igrali su neriješeno 1:1, u premijernom meču 14. kola Meridianbet 1. CFL
Duel dva kluba sa sjevera Crne Gore bolje su otvorili Plavljani, koji su već u petom minutu poveli golom Mihaila Perovića. Bjelopoljci su izjednačili pet minuta prije kraja utakmice  - Bogdanović je centrirao, a Mušović loptu smjestio u mrežu. Imali su Bjelopoljci veliku šansu da u petom minutu nadoknade vremena stignu do preokreta i tri boda. Dobilo je Jedinstvo penal, ali je šut Žarka Koraća sa bijele tačke odbranio golman Asanović.
Od 16 sati počinje utakmica Sutjeska - Bokelj, za 17 sati je zakazan duel Petrovca i Arsenala, a sat kasnije igraju Dečić AdmiralBet i Otrant Olimpik. Za kraj, od 20 sati na stadionu pod Goricom igraju Budućnost i Mornar.
27. oktobar 2024 21:15