Sa meča u Tivtu / -FOTO: FK ARSENAL
20/08/2023 u 19:26 h

Bez pobjednika u Tivtu, Đorđević dvostruki strijelac

Susret Arsenala i Jedinstvo France završen rezultatom 2:2

Fudbaleri Arsenala i Jedinstvo France igrali su neriješeno 2:2, u premijernom meču 5. kola „Meridianbet“ 1. CFL. Na renoviranom stadionu u Tivtu viđena je zanimljiva utakmica, koja je obilovala šansama, ali i golovima.

Gosti su već iz prve šanse i to nakon prekida poveli golom Dulovića, a samo osam minuta kasnije Boban Đorđević je izjednačio. Tim trenera Vuka Bogavca je bio izuzetno opasan iz prekida, a do novog vođstva stigli su u 29. minutu. Nakon nabacivanja sa desne strane, Bašić je šutirao glavom, golman Puletić je odbio loptu, na koju je natrčao Korać i smjestio je u mrežu.

Konačan rezultat postavljen u 77. minutu. Sa lijeve strane je nabacio kapiten Tivćana Ćetko Manojlović, a Đorđević sa desetak metara zakucao loptu u mrežu Joksimovića.

20. septembar 2024 08:34