Dušan Vlahović / -FOTO: WWW.JUVENTUS.COM
19/04/2024 u 23:12 h

Bod za Juventus na Sardiniji, sjajan gol Vlahovića

U meču 33. kola Serije A, fudbaleri Kaljarija i Juventusa igrali su neriješeno 2:2

Domaćin je u Sardiniji na poluvremenu ima dva gola prednosti, a oba pogotka postigli su iz penala. Na isteku prvih pola sata štoper Juventusa Bremer igrao je rukom u svom šesnaestercu, a siguran sa bijele tačke bio je Đanluka Gaetano. Šest minuta kasnije dosuđen je novi penal za Kaljari. Golman „Stare dame“ oborio je u svom kaznenom prostoru Luvubu, a ovoga puta odgovornost je preuzeo Jeri Mina i pogodio za 2:0.

Ipak, u nastavku su Torinezi zaigrali bolje, a meč je kao i mnogo puta do sada prelomio Dušan Vlahović. Reprezentativac Srbije je u 61. minutu sjajno izveo slobodan udarac sa ivice kaznenog prostora i smanjio prednost domaćina. Do 2:2 i boda na ovom gostovanju, crno-bijeli su stiglu u 87. minutu.  Jildiz je sa lijeve strane centirao, a loptu je u sopstvenu mrežu poslao defanzivac Alberto Dosena.

30. april 2024 22:44