/ -FOTO: UEFA
11/07/2024 u 08:19 h

Borac pobijedio, meč u Banjaluci prekidan zbog skandiranja Kosovo je Srbija

Fudbaleri banjalučkog Borca pobijedili su u srijedu uveče prvaka Albanije Egnatiju sa 1:0, u prvom meču 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona

Međutim, duel u Banjaluci ostao je u sjenci prekida u drugom poluvremenu, kada su gostujući fudbaleri napustili teren zbog skandiranja domaćih navijača sa tribina - Kosovo je Srbija. Nakon desetominutnog prekida, igrači Egnatije su se vratili na teren, meč je prividen kraju, a u dubokoj nadoknadi vremena šampion Bosne i Hercegovine je stigao do trijumfa. Jedini gol, u 106. minutu, postigao je Hrelja.

Rezultati: Ordabaši – Petrokub 0:0, Flora – Celje 0:5, RFS – Larne 3:0, Slovan Bratislava – Struga 4:2, Kalksvik – Diferdanž 2:0, Ludogorec – Dinamo Batumi 3:1, Dinamo Minsk – Pјunik 0:0, Borac Banjaluka – Egnatiјa 1:0.

U utorak su igrali: Panevezis - Helsinki 3:0, Hamrun - Linkoln 0:1, TNS - Dečić 3:0, UE Santa Koloma - Balkani 1:2, Vikingur – Šamrok 0:0, Virtus San Marino – FCSB 1:7.

Revanši se igraјu narednog utorka i sriјede.

17. septembar 2024 02:25