Sa meča između Budućnosti i OFK Mladosti / -FOTO: FK BUDUćNOST/RUSMIN RADIč
12/10/2024 u 19:52 h
Slušaj vijest

Budućnost u prijateljskom meču bolja od OFK Mladosti Lob.bet

Pauzu u prvenstvu, nastalu zbog obaveza reprezentacije u Ligi nacija, fudbaleri Budućnosti iskoristili su da kroz prijateljski meč protiv ekipe OFK Mladost Lob.bet ostane u takmičarskom ritmu

„Plavi“ su na svom pomoćnom terenu savladali prošlogodišnjeg prvoligaša rezultatom 3:2. Stručni štab je iskoristio priliku da pruži šansu svim igračima koje je imao na raspolaganju – pojedinci su pošteđeni zbog umora, dok na većinu momaka Ivan Brnović i saradnici nisu mogli da računaju zbog obaveza u reprezentativnim selekcijama. Šansu od prvog minuta dobili su Uroš Ilinčić, Maksim Đukić i Zarija Stamatović. Upravo je Stamatović lijepim golom posle udarca sa dvadesetak metara postigao gol za 3:1, dok su egzekucije prije njega potpisali Oliver Šarkić i kapiten Petar Grbić.

Budućnost je meč počela u sastavu: Domazetović, Trninić, Serikov, Adžić, Vuković, Mirković, Brajović, Šarkić, Grbić, Ivanović, Mijović. U nastavku su još igrali: Ilinčić, Grivić, Stamatović i Đukić.

12. oktobar 2024 19:52