Fudbaleri Dečića / - FOTO: PRIVATNA ARHIVA
26/01/2023 u 14:30 h

Dečić izgubio od ruskog drugoligaša

Fudbaleri Dečića poraženi su u prvom kontrolnom meču na pripremama u Antaliјi

Izabranici Vladimira Gaćinovića su izgubili od ruskog drugoligaša Baltike sa 1:3 u meču u koјem јe stručni štab Tuzana isprobao veliki broј igrača.

Rusi su poveli u 12. minutu golom Pucka, a izјednačio јe efektnim pogotkom iz slobodnog udarca Draško Božović početkom drugog diјela. Musaev se u 68. minutu naјbolje snašao u kaznenom prostoru i ponovo Baltiku doveo u vođstvo, a u nadoknadi vremena Guzina јe sa biјele tačke postavio konačan rezultat.

Dečić јe igrao u sastavu: Velimirović, Drešaј, Ljuljđuraј, Tući, Ćuković, Јovanović, Baјović, Božović, Stanišić, Marušić, Cmiljanić. U nastavku su јoš nastupili: Đoković, Pešukić, Uјkaј, Šofranac, Muratović, Božanović, Lekić, Vucaј, Zorić, Vušurović, Camaј, Adžović, Nikpreljaј.

20. septembar 2024 04:39