Nijanse odlučivale u duelu NLB banke i Erste banke / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
09/04/2024 u 10:02 h

DMD Delta, Cedis, NLB banka i Pošta CG u četvrtfinalu

U balonu "Vuk" su odigrani revanš mečevi play-in Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu

Nakon što su u prvom meču stekli visokih 5:0, revanš meč za DMD Deltu je bio samo formalnost. Uspio je Građevinski fakultet UCG da se časno oprosti od ovogodišnje lige. Nakon što su gubili rezultatom 3:0, do kraja meča uspjeli su da poravnaju rezultat i tako remijem završe ovogodišnji nastup u Biznis ligi.

Cedis je uspio da savlada velikog rivala u revanšu. Nakon što su u prvom meču ispustili prednost od tri razlike, pošto je meč završen rezultatom 4:4 u revanšu nije bilo dileme - konačnih 7:2 i prolazak u narednu fazu takmičenja.

Najzanimljiviji meč odigrali su fudbaleri NLB banke i Erste banke u grupi B. Nakon što je NLB banka ostvarila pobjedu u prvom meču rezultatom 2:0, u revanšu je Erste banka već do sedmog minuta vratila stvari na početak i stekla prednost 2:0. Pešić je do poluvremena smanjio na 1:2, a velika borba i mnogo šansi viđeno je do kraja meča. Opet je Erste banka stekla dva gola prednosti početkom nastavka, ali je finišu meča Dulović pogodio za 2:3, čime je odveo NLB banku u četvrtfinale Meridianbet Biznis lige Crne Gore. U drugom meču grupe B Mtel je, nakon poraza od 2:6 u prvom meču od Pošte CG drugi predao bez borbe na terenu.

Grupa A

Građevinski fakultet UCG - DMD Delta 3:3 (2:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: Ognjenović u 24. i 36, Muhadinović u 33. minutu za Građevinski fakultet UCG, Turanjanin u 3, Tomović u 11. i 22. minutu za DMD Deltu.

GRAĐEVINSKI FAKULTET: Ilić, Ćatić, Muhadinović, Furtula, Đurović, Ognjenović.

DMD DELTA: Raičević, Laković, Milašević, Aćimić, Spasojević, Turanjanin, Femić, Tomović.

Maxteo DRS - Cedis 2:7 (1:3)

image

Cedis nadigrao Maxteo DRS

Balon: "Vuk". Sudije: Žarko Markuš i Željko Anđelić. Strijelci: Mešter u 20, Janketić u 27. minutu za Maxteo DRS, Drobnjak u 1. i 38, Vlahović u 10. i 30, Janković u 20, Jovanović u 28. i 34. minutu za Cedis.

MAXTEO DRS: Labović, Drobnjak, Tomić, Mešter, Janketić, Đoković, Božović, Raonić.

CEDIS: Drobnjak, Vlahović, Šćekić, Janković, Adžić, Jovanović, Osmajić, Ivanović.

Grupa B

NLB Banka – Erste Banka 2:3 (1:2)

Balon: "Vuk". Sudije: Emir Ramović i Dražen Vuković. Strijelci: Pešić u 10, Dulović u 39. minutu za NLB banku, Mirković u 5. i 7, Sekuilić u 25. minutu za Erste banku.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.

ERSTE BANKA: Milonjić, Ulićević, Mirković, Vuković, Sekulić, Bejatović, Orović, Delagija, Vujović, Kljajević.

08. maj 2024 08:37