D.B.D.B.

Festival golova za kraj prvog kola

Viljareal i Atletiko Madrid remijem zaključili uvodnu rundu Primere

Vjerovatno najuzbudljiviji okršaj premijernog kola u španskoj La Ligi priredili su fudbaleri Viljareala i Atletiko Madrida.

Raspucane su bile obje ekipe u prvom poluvremenu, te sa po dva pogotka postavile ispostaviće se konačnih 2:2. Reviju golova otvorio je igrač "žute podmornice" Arnaut Danjuma u 18. minutu. Odgovor "jorgandžija" uslijedio je samo 120 sekundi kasnije, a na 1:1 izjednačio je Markus Ljorente

Novu prednost timu Marselinja Garije Torala donio je autogolom Koke u 37. minutu. Da izabranici Dijega Simeonea na pauzu odu u egalu, pobrinuo se Aleksander Serlot u petom minutu sudijske nadoknade.

Sušta suprotnost prvom bilo je drugo poluvrijeme, te pošto su mreže mirovale, Viljareal i Atletiko morali su da se zadovolje sa po bodom na startu sezone.

05. oktobar 2024 11:09