Лаутаро приликом постизања гола / - Фото: Твитер/Интер
25/09/2021 u 19:56 h
ДАН порталДАН портал

Голеада, преокрети и страшан фудбал на "Меаци", реми Интера и Аталанте

Фудбалери Интера одиграли су 2:2 са Аталантон на "Меаци" у дерби мечу шестог кола италијанске Серије А

Одличан меч виђен је на "Ђузепе Меаци", шансе и голови на обје стране и на крају најправеднији резултат.

Интер је повео веома брзо, већ у петом минуту када је одлично центрирао Николо Барела, а Лаутаро Мартинез сјајно погодио за 1:0.

Почела је Аталанта средином првог дијела да стеже обруч око гола Интера, а изједначење је дошло у 30. минуту када је погодио Руслана Малиновски.

Само осам минута касније тим из Бергама стиже до потпуног преокрета, а овога пута стријелац је био Рафаел Толој.

И у другом полувремену видjели смо одличан фудбал и шансе на обjе стране.

Више концентрациjе имао jе Интер коjи jе до 2:2 дошао у 71. минуту када је погодио Един Џеко.

У 86. минуту свиран је пенал за Интер. Федерико Димарко је преузео одгворност, шутирао јако, али погодио пречку.

Казна је могла да стиген само три минута касније када је погодио Пиколи за Аталанту, али је гол поништен након ВАР реакције.

Након овог ремија Интер је трећи са 14 бодова, а Аталанта пета са три бода мање.

20. april 2024 02:24