Славље играча Партизана / - Фото: МН Прес
26/08/2021 u 22:57 h

Хумска слави, Партизан надиграо Санта Клару и отишао у Лигу конференција

Фудбалери Партизана савладали су вечерас у Београду Санта Клару са 2:0 у реванш мечу плеј офа Лиге конференција

На тај начин црно-бијели су изборили пласман у групну фазу овог такмичења надокнадивши минус из првог дуела од 2:1.

Партизан је повео у 25. минуту када је над Сејдубом Сумом направљен пенал, а сигуран извођач био је Рикардо Гомеш.

Само два минута касније прокључала је Хумска - Синиша Саничанин је погодио главом након грешке голмана гостију после једног центаршута из корнера.

У наставку није било голова, Партизан је успио да сачува мрежу и стигне до коначног циља.

Свих 90 минута у црно-бијелом дресу одиграо је црногорски репрезентативац Игор Вујачић, док је Александар Шћекић одиграо последнјих осам минута.

25. april 2024 15:23