Са меча Брентфорд - Ливерпул / - Фото: Твитер
25/09/2021 u 20:24 h

Луд меч у Лондону, шест голова и реми Брентфорда и Ливерпула

Фудбалери Ливерпула одиграли су 3:3 са Брентфордом у гостима у мечу шестог кола енглеске Премијер лиге

Одличан меч одиграла су два тима на "Комјунити" сатдиону у Лондону, а на крају је реми био најправеднији.

Први до вођства дошао је Брентфорд и то у 27. минуту када је погодио Итан Пинок.

Ливерпул до поравнања стиже само четири кинута касније преко Диога Жоте, што је и био резултат првог дијела.

У 55. минуту Ливерпул стиже до преокрета и вођства од 2:1, а стријелац је овога пута био Мохамед Салах.

Ипак, домаћи састав се није предавао, па је до изједначења стигао у 63. минуту када је погодио Витали Жанелт.

Само четири минута касније "Редси" су још једном смогли снаге за нови гол, а овога пута Куртис Џонс је погодио и донио 3:2 свом тиму што је и био коначан резултат утакмице.

Велики бод храбром Брентфорду донио је Жоан Виса у 82. минуту.

Ливерпул је лидер на табели са 14 бодова, док је Брентфорд девети са девет.

24. april 2024 07:27