Екипа Лација / - Фото: Твитер
06/01/2022 u 16:29 h

Лудница у Риму, шест голова и херој Сергеј

Фудбалери Лација одиграли су 3:3 са Емполијем у Риму у мечу 20. кола италијанске Серије А

Одличан меч виђен је на "Олимпику", а Емполи је водио од шестог минута када је погодио Недим Бајрами.

Само два минута касније Емполи је повисио на 2:0 и то преко Шимона Зурковског.

Лацио је на 2:1 смањио преко Ћира Имобилеа у 14. минуту, да би поравнање донио Сергеј Милинковић-Савић у 66.

Ново вођство Емполију обезбиједио је Федерико ди Франческо у 75. минуту.

Лацио је у 87. минуту имао велику прилику, али је Имобиле промашио пенал, тачније, шут му је одбранио Викарио.

Реми Лацију добио је Милинковић-Савић својим другим голом на мечу и то у 93. минуту.

Лацио је након овог ремија осми и има 32 бода, док је екипа Емполија девета са четири бода мање.

До побједе је стигла Верона која је у гостима савладала Специју са 2:1. Голове за Верону постизао је Ђанлука Капрари у 59. и 71. минуту, док је стријелац за домаће био Мартин Ерлић у 85.

Верона је након ове побједе 11. са 27 бодова, док је Специја 17. са 16.

09. maj 2024 02:06