Фудбалери Будућност / - Фото: ФК Будућност
31/07/2021 u 21:53 h
ДАН порталДАН портал

Не иде ни против Морнара, нови прволигаш освојио бод под Горицом

Фудбалери Будућности нису успјели да славе у свом првом мечу у новој прволигашкој сезони

Црногорски шампион вечерас је под Горицом одиграо 1:1 са новим прволоигашем Морнаром и тако наставио лош низ резултата.

Након испадања из Европе од Торшавна и смјене тренера Младена Милинковића, екипу ће водити Александар Недовић, али тек од понедјељка.

Будућност је повела у 45. минуту и то голом Милоша Раичковића, а изједначење тиму из Бара донио је Деjан Пепић у 60. минуту.

Подсјетимо, Будућност није одиграла меч првог кола против Рудара у Пљевљима због обавеза у Европи.

У мечу који је одигран пола сата касније Подгорица је на ДГ аренипоражена од Петровца 3:1.

Повели су гости голом Александра Вујачића у 22. минуту, док је Подгорица поравнала седам минута касније аутоголом Медиговића.

Вођство Петровцу донио је Заим Дивановић у 72. минуту, а коначних 3:1 поставио је Марко Миличковић у 91.