Sa meča u Humskoj / -FOTO: WWW.FKVOJVODINA.RS
02/05/2024 u 19:00 h

Ne pomaže ni promjena trenera, Partizan opet izgubio

Fudbaleri Partizana doživjeli su peti uzastopni poraz u prvenstvu Srbije

Bodove iz Humske je danas odnijela Vojvodina, koja je slavila sa 3:2. Crno-belima dakle nije pomogla ni promjena trenera, a serija poraza u koji su ušli igrači Partizana najveća je otkako se se igra Srpska liga. Jednostavno, ne pamti se kada je “parni valjak” vezao ovoliko poraza uzastopno.

Partizan je poveo autogolom Crnomarkovića u 18. minutu, a u samom finišu susreta “lale” su preokrenule. Igrao se 38. minut kada je Keјleb Zadi Seri izjednačio, a onda je Deјan Zukić u 44. minutu evrogolom donio prednost svome timu. Crno-beli su do izjednačenja  došli golom Aranđela Stoјkovića u 57, a u četvrtom minutu nadoknade vremena Njegoš Petrović je pogotkom sa dvadesetak metara donio Vojvodini pobjedu u Humskoj nakon osam godina.

07. maj 2024 19:37