Александар Недовић / - фото:FACEBOOK.COM/FKBUDUCNOSTPG/
11/09/2021 u 20:07 h

Недовић: Моји играчи су одиграли сјајно али на неке ствари нису могли да утичу

Шеф стручног штаба Будућности није желио да коментарише суђење, али је ипак изустио да је побједника у дербију са Сутјеском ријешио спорни тренутак из 51. минута

Фудбалери Будућности су све даље од одбране титуле у Првој Телеком црногорској лиги.

Подгоричани се након пораза од Сутјеске у дербију (0:1) налазе на минус 10 од Никшићана.

Утакмицу крај Бистрице је обиљежио и спорни тренутак из 51. минута, при резултату 0:0, када је Владан Бубања у свом казненом простору оборио нападача гостију, Игора Ивановића.

Судија Милета Шћепановић тада није показао на бијелу тачку.

Нећу коментарисати то. То је ваш посао – казао је шеф стручног штаба Будућности, Александар Недовић пред камером РТЦГ.

Стратег Подгоричана је потом наставио:

Одиграли смо сјајно, свели Сутјеску да нема практично ни један ударац на гол, доминирали смо, али је дефинитовно тај детаљ из 51. минута преломило утакмицу. Честитам Сутјесци на побједи, мојим момцима на одличној представи, не да су заслужили макар бод него сва три.

Недовић очекује боље игре својих изабраника у наставку сезоне.

Заостатак за лидером је велики, али ако будемо играли на овај начин, кад будемо комплетни, сигурно ћемо бити конкурентни. Видјели сте колико нам је играча фалило. То је међутим саставни дио мог посла. Момцима свака част, борили су се, али нису могли да утичу на неке ствари и десио се пораз – додао је Недовић.

16. april 2024 06:54