Sa meča u Zaječaru / -FOTO: FK PARTUZAN
15/09/2024 u 21:32 h

OFK Beograd nakon preokreta srušio Partizan

Novo razočarenje priredili su fudbaleri Partizana svojim navijačima

Crno-beli su na gostovanju u Zaječaru izgubili od OFK Beograda sa 2:3, iako su u dva navrata imali prednost. Očigledno je da velika kriza drma klub iz Humske, koji za pobjedu ne zna već mjesec dana. Uz to, poraz je došao u nezgodno vrijeme, sedam dana uoči vječitog derbija.

Partizan je poveo u 15. minutu golom Filipovića, ali je radost crno-belih trajala svega tri minuta. Ovusu je lijepim pogotkom izjednačio rezultat. Do odlaska na odmor ekipa Aleksandra Stanojevića uspjela ponovo da povede, ovoga puta je strijelac bio Zubairu. Međutim, u nastavku je Partizan potpuno pao, pa su „romantičari“  napravili preokret i stigli do pobjede. Paločević je u 86. minutu sa penala izjednačio, a u šestom minutu nadoknade vremena Stoiljković je donio veliku pobjedu svome timu.

Pored ovog susreta, večeras je odigran još jedan meč. Tekstilac je kao domaćin sa 2:1 savladao ekipu TSC-a.

15. septembar 2024 21:33