Са меча Партизана / - Фото: Никола Томић
05/08/2021 u 19:56 h

Партизан ремизирао у Русији, Сочи водио након непостојећег пенала

Фудбалери Партизана одиграли су 1:1 са Сочијем у гостима у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу конференција

Партизан је остварио добар резултат у Сочију јер је ова екипа изузетно јака и прошли шампионат у Русији је завршила на петом мјесту.

У првом полувремену није било голова, Партизан је два пута запријетио, док је Сочи био близу поготка, али је добро бранио голман Александар Поповић.

Сочи је до вођства дошао у 66. минуту и то након непостојећег пенала који је скривио црногорски репрезентативац Игор Вујачић. Очигледно је било да је Вујачић фаул направио ван шеснаестерца. Ипак, Кристијан Нобоа није пропустио прилику и матирао је Поповића.

Само седам минута касније Партизан је поравнао након једне контре, Лазар Марковић је убацио за Рикарда Гомеша, а овај затресао мрежу.

До краја сусрета није било голова, а реванш ће бити одигран наредног четвртка у Београду.

19. april 2024 13:54