Славље Евертона / - Фото: Твитер
25/09/2021 u 18:00 h

Побједа Евертона, Барнли зауставио Лестер, Варди једном у своју, два пута у противничку мрежу

Фудбалери Евертона савладали су Норич пред својим навијачима са 2:0 у мечу шестог кола енглеске Премијер лиге

Вођство Евертону донио је Андрос Таунсенд у 29. минуту са пенала, а коначних 2:0 поставио је Абдулај Дукуре у 77. минуту.

Након овог тријумфа тим са "Гудисона" је на петом мјесту са 13 бодова, док је Норич последњи без освојених бодова.

Лестер је на свом терену одиграо 2:2 са Барнлијем. Гости су водили од 12. минута и то аутоголом Џејмија Вардија.

Искусни нападач успио је да се искупи у 37. када је погодио за 1:1 на аистенцију Тилеманса.

Ипак, ново вођство Барнлију донио је Корне голом у 40. минуту.

Лестер се поново вратио у утакмицу у 85. минуту и поравнао на 2:2, а поново је стријелац био Варди.

Након овог ремија "Лисице" су 12. са седма бодова, док Барнли заузима претпоследњу позицију са само два бода.