03/08/2024 u 22:13 h
D.BD.B

Poker Zvezde protiv novaljije

Aktuelni šampion se nakon kiksa u prošlom kolu vratio na pobjednički kolosjek

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su drugi prvenstveni trijumf, pošto su u trećoj rundi Mocart Bet Super lige Srbije savladali Tekstilac 4:0 u Bačkoj Topoli. Mučili su su se sedmostruki uzastopni prvaci države da slome otpor novajlije u eliti, te u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka.

Da mreže u nastavku dugo ne miruju pobrinuo se u 53. minutu debitant u crveno-bijelom dresu Felisio Milson koji bio precizan iz odbitka. Deset minnuta kasnije prednost je četvrtim golom u sezoni duplirao Šerif Endijaje.

Rapsodiju Beograđana nastavio je još jedan debitant Timi Maks Elšnik, na asistenciju Endijajea (3:0). Tačku na pobjedu, u drugom poluvremenu razgoropađene Zvezde stavio je Bruno Duarte u 83. minutu.

U preostalim okršajima današnjeg programa, Novi Pazar i OFK Beograd su remizirali(0:0), dok je Mladost u Užicu bila bolja od Jedinstva sa Uba 2:1.

05. oktobar 2024 10:32