DMD Delta srušila lidera / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
11/03/2024 u 09:14 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Porazi lidera grupa Vojske CG i Montecarga

Ekipa DMD Delta nanijela prvi poraz lideru grupe A Meridianbet biznis lige u mini fudbalu, dok je Erste banka savladala prvoplasiranu ekipu grupe B

Minulog vikenda odigrane su tri zaostale utakmice Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

DMD Delta je nanijela prvi poraz lideru grupe A - ekipi Vojska Crne Gore rezultatom 3:1 dok je u drugom meču te grupe Cedis bez većih problema slavio protiv Neregelie rezultatom 4:1.

Tabela grupe A: 1. Vojska Crne Gore 19 bodova, 2. Sincommerce 18, 3. DMD Delta 15, 4. Cedis 12, 5. Maxteo DRS 9, 6. UCG Građevinski fakultet 9, 7. Meridianbet 6, 8. Neregelia 3, 9. Alter Modus 1 bod.

U grupi B, Erste Banka je nakon velike borbe slavila rezultatom 2:1 protiv lidera grupe, ekipe Montecargo, pa će joj u posljednjem kolu, za direktan plasman u četvrtfinale biti potrebna pobjeda uz kiks RTCG-a ili Montecarga ili remi, ako bi RTCG izgubio svoj posljednji meč u grupi.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 18 bodova, 2. RTCG 16, 3. Erste banka 16, 4. Pošta CG 14, 5. NLB banka 12, 6. Vodovod i kanalizacija PG 11, 7. M-tel 10, 8. Čistoća PG 6, 9. Sportski novinari CG 6, 10. Expo commerce 3 boda.

Grupa A

DMD Delta – Vojska Crne Gore 3:1 (2:0)

Balon "Vuk". Sudije: Emir Ramović i Dražen Vuković. Strijelci: Spasojević u 2, Miličić u 19, Leković u 28. minutu za DMD Deltu, Nikolić u 30. minutu za Vojsku Crne Gore.

DMD DELTA: Raičević, Aćimić, Radulović, Laković, Spasojević, Miličić, Tomović, Turanjanin.

VOJSKA CG: Nikolić, Đoković, Dačević, Drobnjak, Ognjanović, Babović, Aleksijević, Radulović.

Neregelia - Cedis 1:4 (1:2)

image

Cedis nadigrao Neregeliu

Balon "Vuk". Sudije: Emir Ramović i Dražen Vuković. Strijelci: Radunović u 15. minutu za Neregeliu, Adžić u 7. i 39, Vlahović u 20, Drobnjak u 27. minutu za Cedis.

NEREGELIA: Božović, Pavićević, Pejović, Knežević, Lakić, Banović, Radunović.

CEDIS: Drobnjak, Janković, Petrović, Ivanović, Šćekić, Adžić, Vlahović, Osmajić, Ninković.

Grupa B

Erste banka – Montecargo 2:1 (0:0)

Balon "Vuk". Sudije: Emir Ramović i Dražen Vuković. Strijelci: Bejatović u 29, Mirković u 31. minutu za Erste banku, Brković u 40. minutu za Montecargo.

ERSTE BANKA: Milonjić, Bejatović, Orović, Mirković, Dalagija, Kljajević, Ulićević, Damjanović.

MONTECARGO: Brnović, Popović, Bošković, Pelević, Rešetar, Dabanović, Lukić.

20. maj 2024 01:30