Са меча Верона - Лацио / - Фото: Твитер
24/10/2021 u 17:06 h

Потоп Лација против Вероне, четири гола Симеонеа

Фудбалери Лација поражени су на гостовању Верони 4:1 у мечу деветог кола италијанске Серије А

Лацио је тако забиљежио лош резултат након што је у прошлом колу био бољи од Интера 3:1.

Верона је головима Ђованија Симеонеа у 30. и 36. минуту водили 2:0 на полувремену.

Успио је ЛЧацио да преполови предност домаћина већ на старту другог дијела када је погодио Ћиро Имобиле.

Ипак, домаћи састав је побједу "закуцао" са нова два гола фантастичног Симеонеа у 62. и 92. минуту.

Након овог тријумфа Верона има 11 бодова и налази се на 11. мјесту, док је Лацио осми са 14 бодова.

Убједљиву побједу остварила је Фиорентина која је пред својим навијалчима надиграла Каљари са 3:0.

Голове за Виолу постигли су Кристијан Бираги у 21, Николас Гонзалес у 42. и Душан Влаховић у 49. минуту.

Фиорентина је шеста са 15 бодова, док је Каљари претпоследњи са шест.

08. maj 2024 23:39