Vojska Crne Gore sigurno do polufinala / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
23/04/2024 u 09:52 h

Poznati polufinalisti Meridianbet Biznis lige u mini fudbalu

Plasman u polufinale izborili DMD Delta, Montecargo, Vojska Crne Gore i Sincommerce

U balonu "Vuk" odigrani su revanš mečevi četvrtfinala Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

Fantastičan meč odigrali su Montecargo i Cedis. Nakon što je Mantecargo pobijedio u prvom četvrtfinalnom duelu 3:0, u revanšu je sve bilo na strani Cedisa, koji je slavio sa 4:1, pa je odluka o putniku u polufinale pala nakon penala. Golmani su bili na visini zadatka, a Montecargo je u polufinale odveo Brnović, koji je jedini pogodio iz penala.

Neizvjestan duel odigrali su i RTCG i DMD Delta. Otpor rivala DMD Delta je slomila u drugom poluvremenu, a blistao je trostuki strijelac Drašković, uz još dva gola Spasojevića u finišu meča, za konačnih 6:3 u korist DMD Delte.

Nakon što su u prvom duelu imali jedan gol zaostatka, NLB banka je krenula hrabro u revanšu i već u šestom minutu povela protiv velikog favorita, Vojske Crne Gore. Ipak, to je bilo sve što su uradili u ovom duelu pa je do kraja meča viđeno pet golova u mreži NLB banke.

Pošta Crne Gore, nakon što je u prvom meču poražena čak 5:0, u drugom duelu nije izašla na megdan ekipi Sincommerce koji se tako sa ukupnih 8:0 plasirao u polufinale.

RTCG - DMD Delta 3:6 (2:2)

Balon: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: Caušević u 15, Mijović u 16, Paljević u 28. minutu za RTCG, Miličić u 1, Drašković u 20, 24. i 26, Spasojević u 37. i 40. minutu za DMD Deltu.

RTCG: Garčević, Janjević, Burzanović, Mijović, Paljević, Čađenović, Raonić, Milić, Caušević, Uskoković.

DMD DELTA: Miličić, Drašković, Mijović, Aćimić, Spasojević, Radulović, Milašević, Tomović, Laković, Raičević, Vučetić.

Montecargo - Cedis 1:4 (1:3), nakon penala 1:0

Balon: "Vuk". Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović. Strijelci: Brnović u 15. minutu za Montecargo, Drobnjak u 12, Vlahović u 15, Adžić u 19. i 30. minutu za Cedis.

MONTECARGO: Brković, Lojpur, Popović, Pelević, Došljak, Lukić, M. Brnović, Dabanović.

CEDIS: Šćekić, Jovanović, Vlahović, Ivanović, G. Drobnjak, D. Drobnjak, Janković, Adžić.

NLB Banka - Vojska Crne Gore 1:5 (1:2)

image

Sa meča Vojska CG - NLB Banka

Balon: "Vuk". Sudije: Žarko Markuš i Emir Ramović. Strijelci: Tuzović u 6. minutu za NLB Banku, Nikolić u 16, Đoković u 20. i 28, Marković u 33. i 38. minutu za Vojsku Crne Gore.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.

VOJSKA CRNE GORE: Drobnjak, Dačević, Đoković, Đedović, Potpara, Nikolić, Radulović, Marković, Aleksijević.

03. maj 2024 19:00