Sportski novinari CG / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
26/12/2023 u 17:05 h

Prva pobjeda Sportskih novinara CG

U balonima Vuk i Arena kompletirano je treće kolo Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu

Sportski novinari Crne Gore su tek u trećem kolu konačno zabilježili prvu pobjedu. U dinamičnoj utakmici sa mnogo šansi na obje strane, Sportski novinari, iako hendikepirani neigranjem nekoliko standardnih startera su igrali hrabro protiv favorita u ovom susretu, ekipe Expo commerce. Takva igra krunisana je golom u posljednjim trenucima meča, kada je odlični Božo Osmajlić pronašao na drugoj stativi kapitena Uroša Radulovića, koji je efektno glavom pogodio mrežu za konačnih 2:1 i prva tri boda u sezoni. Prethodno je Danilo Mitrović evrogolom donio prednost Sportskim novinarima, da bi polovinom prvog poluvremena rival došao do izjednačenja, nakon majstorije  Zečevića.

U ostalim susretima grupe B, dinamično je bilo i u duelu Čistoća, koja je ispustila dva gola prednosti i Vodovoda i kanalizacije, pa je susret završen podjelom bodova (3:3). RTCG je slavio protiv Erste banke minimalnim rezultatom 1:0, Montecargo je zadržao lidersku poziciju u grupi trijumfom protiv Pošte Crne Gore rezultatom 4:1, dok su NLB Banka i Mtel podijelili bodove (3:3).

U grupi A, Vojska Crne Gore je ostvarila trijumf protiv ekipe Maxteo DRS 9:6, DMD Delta je savladala Cedis 5:1, Sincommerce je bio ubjedljiv protiv UCG Građevinskog fakulteta 4:0 dok je Meridianbet slavio protiv Neregelie rezultatom 2:1.

Grupa A

Maxteo DRS – Vojska CG 6:9 (1:6)

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović. Strijelci: Janketić u 19, 29, 30. i 38, Drobnjak u 25, Uković u 31. minutu za Maxteo DRS, Potpara u 6, Aleksijević u 10, Nikolić u 13, 15. i 20, Babović u 18, 26. i 39, Marković u 37. minutu za Vojsku CG.

MAXTEO DRS: Uković, Đoković, Jokić, Raičević, Janketić, Tomić, Kumburović, Vujičić, Drobnjak.

VOJSKA CG: Marković, Babović, Nikolić, Potpara, Ognjenović, Matanović, Drobnjak, Aleksijević.

DMD Delta – Cedis 5:1 (1:1)

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović. Strijelci: Mijović u 6, Drašković u 23, Obradović u 24, 38. i Tomović u 40. minutu za DMD Deltu, Janković u 14. minutu za Cedis.

DMD DELTA: Raičević, Drašković, Turanjanin, Laković, Milošević, Femić, Milikić, Mijović, Obradović, Tomović.

CEDIS: Petrović, Ivanović, Jovanović, D. Drobnjak, Osmajić, Adžić, G. Drobnjak, Šćekić, Janković.

UCG Građevinski fakultet – Sincommerce 0:4 (0:4)

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović. Strijelci: Bojić u 4, Ivanović u 6, Jovanović u 7, Vujošević u 14. minutu za Sincommerce.

UCG GRAĐEVINSKI FAKULTET: Bujišić, Baša, Ilić, Muhadinović, Aleksić, Rogač, Gogić, Miladinović, Furtula, Ognjenović.

SIN COMMERCE: Komatina, Vujošević, N. Ivanović, M. Ivanović, Jovanović, Belojević, Bojić, Tomašević, Ćađenović.

Neregelia – Meridianbet 1:2 (1:0)

image

Pobjeda Meridianbeta

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović. Strijelci: Vuković u 19. minutu za Neregeliu, J. Radusinović u 30, Radenović u 34. minutu za Meridianbet.

NEREGELIA: Pavićević, Kartal, Veselinović, Šukurica, Pejović, Božović, Banović, Drašković, Vuković.

MERIDIANBET: Cicmil, Plamenac, Mehović, Milošević, Bogojević, J. Radusinović, D. Radusinović, Janković, Bakrač, Radenović.

Grupa B

NLB Banka – MTEL 3:3 (2:3)

Sudije: Momo Saveljić i Veselin Čađenović. Strijelci: Sakovski u 14. i 19, Kažić u 37. minutu za NLB Banku, Đoković u 11, Nikolić u 16, Radević u 17. minutu za Mtel.

NLB BABKA: Dragaš, Mahamed, Kažić, Sakovski, Lakić, Vujošević, Milikić, Đurović, Pešić, Radojičić.

MTEL: Gojačanin, Radulović, Nikolić, Vl. Radević, Popović, Ve. Radević, Đoković, Radović, Pijuk, Raičević.

Pošta – Montecargo 1:4 (1:1)

Sudije: Momo Saveljić i Veselin Čađenović. Strijelci: Jovićević u 17. minutu za Poštu Crne Gore, Matanović u 12. i 35, Dabanović u 36, Lukić u 40. minutu za Montecargo.

POŠTA CG: Vidaković, Šušić, Džankić, Jovićević, Krsmanović, Zogović, Vuletić.

MONTECARGO: Matanović, Rešetar, Popović, Pelević, Lukić, Dabanović, Ceklić, Laličić.

Vodovod i kanalizacija PG – Čistoća PG 3:3 (1:1)

Sudije: Momo Saveljić i Veselin Čađenović. Strijelci: Raspopović u 8. i 28, Maraš u 38. minutu za Vodovod i kanalizaciju, Radulović u 4. i 22, Đukanović u 24. minutu za Čistoću.

VODOVOD I KANALIZACIJA: Jelenić, Laličić, Fetić, Brnović, Maraš, Marojević, Raspopović, Radičević, Škatarić, Milić, Dujović.

ČIŠTOĆA PG: Beriša, Marković, Rašović, Đukanović, Kavarić, Radulović, Mikić, Radulović.

RTCG – Erste banka 1:0 (1:0)

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović.

Strijelac: Mijović u 15. minutu.

RTCG: Gačević, Mijović, Mujović, Uskoković, Milić, Paljević, Janjević, Burzanović.

ERSTE BANKA: Sekulić, Vujović, Deretić, Orović, Ulićević, Kljajević, Delagija, Mirković, Bejatović, Milonjić, Vujošević, Vuković.

Expo Commerce – Sportski novinari CG 1:2 (1:1)

Sudije: Miloš Caušević i Veselin Čađenović. Strijelci: Živković u 10. minutu za Expo Commerce, Mitrović u 3, Radulović u 39. minutu za Sportski novinari.

EXPO COMMERCE: Kuzman, Bošković, Vukašinović, Raković, Živković, Šćepanović, Knežević, Stijepović.

SPORTSKI NOVINARI CG: Osmajić, Šuković, Ratković, Radulović, Mitrović, Brajković.

Zaostali meč prvog kola

Erste Banka – Sportski novinari CG 4:2 (2:0)

Sudije: Momo Saveljić i Milan Mešter. Strijelci: Mirković u 11. i 34, Deretić u 14, Bejatović u 40. minutu za Erste banku, Mitrović u 29, Osmajić u 31. minutu za Sportske novinare.

ERSTE BANKA: Deretić, Vujošević, Sekulić, Ulićević, Mirković, Delagija, Kljajević, Milonjić, Vuković, Bejatović, Vujović.

SPORTSKI NOVINARI CG: Mitrović, Osmajlić, Antić, Brajković, Šuković, Perović, Radulović.

20. maj 2024 00:49