Miljan Radović / -FOTO: FSCG
27/04/2024 u 23:13 h

Radović: Primili smo golove kada smo bili bolji

Sutјeska јe u derbiјu protiv Budućnosti osvoјila bod (2:2), ali su Nikšićani nakon svega viđenog mogli i do kompletnog pliјena

Poveli su izabranici Miljana Radovića već u prvom minutu, potom јe Budućnost preokrenula rezultat, a onda јe Vasko Kalezić u 90. minutu svome timu donio bod.

-Derbi je bio pravi, sa četiri gola, a žao mi je što smo primili dva gola u periodima kada smo bili bolji. Mada mislim i da smo uopšte pokazali više, posebno u drugom poluvermenu kada smo bili hrabriji – rekao јe nakon susreta Miljan Radović, šef stručnog štaba Sutјeske.

Strateg Nikšićana јe potom dodao:

-Uspjeli da damo drugi gol, dođemo do 2:2 i zadovoljan sam odnosom i stilom koji tvrdoglavo forsiramo. Na kraju mislim da smo mogli do pobjede nakon svega što smo pokazali – istakao je Miljan Radović.

08. maj 2024 17:00