Danko MisitaDanko Misita

РЕЗУЛТАТИ 1.ЦФЛ: Реми Подгорице и Петровца, Искра надиграла Рудар

Наставак сезоне у Телеком 1.ЦФЛ донио доста узбуђења

Наставак сезоне у Телеком 1.ЦФЛ донио је доста узбуђења.

Лидер Сутјеска савладала је посљедњепласирану Зету у Голубовцима са 1:0. Погодак вриједан три бода постигао је Марко Матановић у 82. минуту меча.

Гол у финишу бодове је донио и фудбалерима Будућности у дуелу са Морнаром - 2:1. Момчило Распоповић погодио је у 57. минуту за вођство домаћина, да би шест минута каснија Александар Вујачић поравнао ударцем са бијеле тачке. Кад се чинило да ће се под Горицом завршити ремијем, Андрија Ражнатовић затресао је мрежу за побједу, али и преузимање другог мјеста на табели.

Дечић је уписао пораз на гостовању Језеру у Даниловграду - 4:2. Аргентинац Родриго Фауст постигао је два гола у првом званичном мечу за екипу из Плава, за коју су голове постизали и Армин Бошњак и Алдин Аџовић. На другој страни погађали су Кристијан Вулај и Алекса Марушић.

До вриједне побједе стигла је и Искра на гостовању Рудару - 3:0. Већ у шестом минуту Балша Секулић је затресао мрежу Пљевљака, да би у наставку прецизни били Вилијан и Михаило Перовић.

Занимљиво је било и у дуелу Подгорице и Петровца - 2:2. Сва четири гола постигнута су у првом полувремену и то од стране два играча. Адмир Адровић погађао је за Подгорицу, а Јован Вујовић за Петровац.