Са меча Сити-Норич / - Фото: Твитер
21/08/2021 u 17:57 h

Сити искалио бијес на Норичу, побједа Виле, реми Евертона

Фудбалери Манчестер ситија савладали су на свом терену Норич са 5:0 у мечу другог кола енглеске Премијер лиге

Након пораза у првом колу од Тотенхема, Сити је одиграо убједљив меч и дошао до заслужене побједе.

Повели су "Грађани" у седмом минуту када је Тим Крул послао лопту у сопствену мрежу, да би Џек Грилиш у 22. донио својој екипи вођство од 2:0.

Сити до 3:0 долази у 64. минуту када је погодио Ејмерик Лапорт, да би на 4:0 повисио Рахим Стерлинг у 71. минуту. Коначних 5:0 поставио је

Астон Вила је на свом терену надиграла Њукасл са 2:0 головима Данија Ингса у надокнади првог дијела и Анвара Ел-Газија у 62. минуту.

Лидс је као домаћин одиграо 2:2 са Евертоном на свом терену.  Водили су гости голом Калверта Луина у 30. минуту, да би изједначење домаћима донио Клич у 41.

Опет је Евертон повео и то у 50. минуту голом Греја, да би реми Лидсу обезбиједио Рафиња у 73. минуту.

Меч између Кристал Паласа и Брентфорда завршен је без погодака.

Пд 18 и 30 састају се Брајтон и Вотфорд. Раније данас Ливерпул је на Енфилду са 2:0 савладао Барнли.

17. maj 2024 06:27