Побједа Спарса / - Фото: Твитер/Тотенхем
03/10/2021 u 17:00 h

Тотенхем коначно славио, Лестер испустио 2:0

Фудбалери Тотенхема савладали су Астон Вилу на свом терену са 2:1 у мечу седмог кола енглеске Премијер лиге

Спарси су тако прекинули негативан низ од три узастопна пораза и коначно стигли до побједе.

Вођство Тотенхему донио је Пјер-Емил Хојбјерг у 27. минуту на асистенцију Корејца Сона.

Изједначење Вили обезбиједио је Оли Воткинс у 67. минуту. Ипак, домаћи тим до цијелог плијена долази у 71. минуту када је погодио Лукас на додавање Сон, што је била његова друга асистенција на мечу.

Након ове побједе Тотенхем има 12 бодова и осми је на табели, а Астон Вила има два бода мање и налази се на 10. мјесту.

Лестер је испустио побједу на гостовању Кристал Паласу, а меч је завршен резултатом 2:2.

Вођство "Лисицама" донијели су Келечи Ихеаначо у 31. и Џејми Варди у 37. минуту. Стријелци за домаћи састав били су Брајан Мбеумо у 61. минуту и Џефри Шлап у 72.

Лестер сада има осам бодова и 13. је на табели, док Кристал Палас има бод мање и налази се на 14. позицији.

Коначно, Брнтфорд је као гост био бољи од Вест Хема 1:0, а једини погодак постигао је Брајан Мбеумо у 20. минуту.

17. maj 2024 04:12