Са меча Атлетико - Сити / - Фото: Твитер/Атлетико
13/04/2022 u 23:02 h

Сити издржао у гротлу Мадрида, Ливерпул у голеади овјерио полуфинле!

И вечерас су одиграна два реванш меча четвртфинала Лиге шампиона

Атлетико Мадрид нашег Стефана Савића одиграо је 0:0 на свом терену са Манчестер ситијем, а шпански тим је остао без пласмана у полуфинале јер је у првом мечу изгубио 1:0.

У првом полувремену најбољу прилику пропустио је Сити када је Илкај Гиндоган погодио стативу.

У наставку Атлетико је био опаснији, нарочито у финишу када су пријетили Де Пол, Караско и наш Савић, али се резултат није мијењао.

Сити ће у полуфиналу играти против Реал Мадрида.

Ливерпул је на свом Енфилду ремизирао са Бенфиком 3:3, али је у првом мечу славио са 3:1 и овјерио пролазак даље.

Ливерпул је повео у 21. минуту преко Ибрахима Конатеа, а поравнање гостима је донио Гонцало Рамос у 32. минуту.

Ливерпул је до новог вођства дошао голом Роберта Фирмина у 55. минуту, а исти играч је десетак минута касниеј погодио за 3:1.

Бенфика је на 3.2 смањила преко Романа Јеремчиука у 72. минуту, а коначних 3:3 поставио је Дарвин Нуњез у 82. минуту.

Ливерпул ће у полуфиналу играти са Виљареалом.

Атлетико Мадрид нашег Стефана Савића на свом стадиону дочекује Манчестер сити након што је у првом мечу поражен 1:0.

Атлетико ће сада морати да нападне како би дошао до поготка, или проласка даље, а то ће отворити шансе Ситију за контре.

Ливерпул на свом "Енфилду" игра против Бенфике, а енглески великан је у првом мечу славио 3:1.

Све осим проласка Ливерула вечерас било би велико изненађење.

27. april 2024 15:13