Кореографија навијача Реала / - Фото: Твитер/Реал Мадрид
04/05/2022 u 23:36 h

Реал је мачка са девет живота: Мадриђани се вратили из мртвих против Ситија и пласирали у финале ЛШ!

Фудбалери Реал Мадрида пласирали су се у финале Лиге шампиона

Реал је вечерас у реванш мечу полуфинала надиграо Манчестер сити са 3:1 и то након продужетака. Резултат у регуларном диејлу био је 2:1 за Реал.

Подсјетимо, Сити је у првом дуелу славио 4:3.

У првом полувремену Сити је био бољи ривал, али се Реал тргао из сна и био опаснији на старту другог дијела.

Ипак, Сити је повео у 73. минуту голом Ријада Мареза.

"Грађани" су након тога имали двије велике шансе у финишу, али их нису искористили.

Реал је до поравнања дошао у 90. минуту када је погодио Родриго.

Када су сви мислили да ће Сити издржати, Реал је стигао и до другог гола и то у 92. минуту, а опет је Родриго постигао гол за делиријум на трибинама.

Такав резултат одвео нас је у продужетке.

Тек што је почео први продужетак, тачније у 94. минуту, пенал за Реал. Са бијеле тачке био је сигуран сјајни Карим Бензема на којим је и скривљен прекршај.

Фантастични Реал умртвио је игру у другом продужетку, неутралисао нападе Ситија и дошао до огромне побједе.

Реал ће у великом финалу играти против Ливерпула.

Најава меча

Сити је први дуел, након спектакуларне игре, добио резултатом 4:3.

Нема сумње да ћемо и вечерас присуствовати спектаклу и атрактивном мечу, а љубитељи фудбала поново прижељкују пуно голова.

Знајући како игра Сити и да једноставно не умије да се брани, а да Реал мора да нападне, то нам готово сигурно гарантује нову голеаду.

03. maj 2024 13:38