NLB bolja od Erste banke / -FOTO: MERIDIANBET BIZNIS LIGA
02/04/2024 u 08:21 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Velika prednost DMD Delte i Pošte CG

U balonu "Vuk" odigrani su prvi play-in mečevi Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu

Samo čudo bi trebalo da se desi pa da DMD Delta ne obezbijedi četvrtfinale, pošto je u prvom meču slavila čak 5:0 protiv Građevinskog fakulteta UCG, pa će revanš vjerovatno biti samo formalnost. U drugom meču grupe A Cedis je vodio 4:1, imao priliku da preko kontranapada meč riješi u svoju korist ubjedljivo, ali je iskusna ekipa Maxteo DRS zaigrala jače i uspjela da drugim golom Janketića u posljednjim sekundama meča izbori remi 4:4.

U grupi B, u susretu velikih rivala NLB banka je slavila, golovima Vujoševića nad Erste bankom rezultatom 2:0, dok je Pošta Crne Gore bez većih problema stekla četiri gola prednosti u duelu sa ekipom Mtel (6:2).

Grupa A

DMD Delta - Građevinski fakultet UCG - 5:0 (2:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Miličić u 4, Aćimić u 5. i 25, Spasojević u 30. i 39. minutu za DMD Deltu.

DMD DELTA: Raičević, Laković, Milašević, Tomanović, Aćimić, Spasojević, Turanjanin.

GRAĐEVINSKI FAKULTET: Bujišić, Baša, Ilić, Ćatić, Muhadinović, Furtula, Đurović, Ognjenović, Radulović.

Cedis - Maxteo DRS 4:4 (3:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Andrija Knežević i Dražen Vuković. Strijelci: Jovanović u 8, Vlahović u 13, Drobnjak u 15. i 24. minutu za Cedis, Janketić u 9. i 40, Mešter u 30. i 34. minutu za Maxteo DRS.

CEDIS: Drobnjak, Vlahović, Šćekić, Janković, Adžić, Jovanović, Osmajić, Ivanović.

MAXTEO DRS: Drobnjak, Tomić, Mešter, Janketić, Uković, Đoković, Božović.

Grupa B

Erste banka - NLB banka 0:2 (0:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Andrija Knežević i Dražen Vuković. Strijelci: Vujošević u 4. i 16. minutu za NLB banku.

ERSTE BANKA: Milonjić, Ulićević, Mirković, Damjanović, Sekulić, Bejatović, Orović, Delagija, Vujović, Kljajević.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Savkovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.

Pošta Crne Gore - Mtel 6:2 (5:1)

image

Pošta CG slavila 6:2

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Vukčević u 3, 6. i 9, Zogović u 10. i 12, Krsmanović u 20. minutu za Poštu Crne Gore, Vl. Radević u 13, Đoković u 27. minutu za Mtel.

POŠTA CG: Šušić, Krsmanović, Zogović, Rajović, Laković, Vuletić, Vukčević, Marković.

MTEL: Nikolić, Anđić, Vl. Radević, Ve. Radević, M.Radević, Matković, Đoković.

07. maj 2024 22:57