24/08/2024 u 00:11 h
D.B.D.B.

Viljareal u nadoknadi pokorio Sevilju

"Žuta podmornica" odnijela cijeli plijen iz Andaluzije

Veliki trijumf ostvarili su fudbaleri Viljareala na gostovanju Sevilji. U okviru drugog kola španske La Lige "žuta podmornica" je na stadionu "Ramos Sančez Pichuan" slavila 2:1(1:1), postigavši pobjedonosni gol u petom minutu nadoknade.

Rano su izabranici Marselinja Garsije Torala došli do vođstva pogotkom Arnauta Danjume u drugom minutu. Ipak, da se na pauzu ode egalu pobrinuo se Seviljin Dodi Lukebakio u finišu prvog poluvremena.

Baš kada je djelovalo da će obje ekipe biti prinuđene da se zadovolje osvojenim bodom, desio se šok za domaće, pošto je gostima tri boda donio Ajoze Perez četiri minuta prije posljednjeg sudijskog zvižduka.

U premijernom duelu druge runde Primere Selta je nadirala Valensiju 3:1.

Subota: Osasuna-Majorka(17:00), Barselona-Atletik Bilbao(19:00), Espanjol-Real Sosijedad(21:30), Hetafe-Rajo Valjekano(21:30).

12. septembar 2024 03:50