Вуљај двоструки стријелац / - фото: Дан/Срђан Бољевић
20/11/2021 u 19:04 h
ДАН порталДАН портал

Вуљај срушио Сутјеску

Фудбалери Дечића након Будућности, узели још један вриједан скалп у Првој Телеком црногорској лиги

Фудбалери Дечића су након побједе против Будућности у прошлом колу, скинули још један вриједан скалп, овог пута Сутјескин и то у Никшићу 2:0 (2:0) у последњем мечу 15. кола Прве Телеком лиге.

Прва фигура меча био је двоструки стријелац Кристина Вуљај.

Нападач Тузана је прво у 22. минуту након центаршута Драшка Божовића из слободног ударца, главом погодио мету, док је четири минута касније на убацивање Јована Николића по земљи, отворио стопало и матирао Владана Гиљена за коначних 0:2.

Сутјеска је након првог пораза у сезони остала на 36 бодова, 11 више од Дечића, Будућности и Искре.

Радније данас је Подгорица савладала Језеро 1:0, док су идентичним резултатом, али у гостима, славили Рудар против Морнара и Искра у Петровцу.

Дуел Зете и Будућности завршен је најнепопуларнијим резултатом 0:0.