Dan portal
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Skupština ABA lige: Klubovi do petka da dostave potpisan pristanak o poštovanju društvenog ugovora
Crvena zvezda neće biti izbačena iz regionalnog takmičenja
Tokom današnje Skupštine ABA lige nekoliko klubova, među kojima je i Partizan, zatražilo je izbacivanje Crvene zvezde iz takmičenja.
Jedna od glavnih tema razgovora bilo je poštovanje društvenog ugovora.
Naime, SC Derbi bi trebalo da postane jedan od suvlasnika lige, kao i ostali klubovi.
Članovi regionalnog takmičenja su tražili da se ovaj akt u potpunosti poštuje, pa bi tako podgorički klub trebalo da postane suvlasnik, ali tome se protivi Crvena zvezda.
"Crveno-belima" se na teret stavlja i to što ne ispunjavaju obaveze u vezi sa isticanjem nazivnog sponzora takmičenja na dresovima, odnosno na parketu hale “Aleksandar Nikolić”, reklamama oko terena i banerima u dvorani.
Klubovi su dobili rok da do petka u 23 časova i 59 minuta najkasnije dostave potpisan pristanak o poštovanju društvenog ugovora.
Ukoliko neki klub, čitaj Crvena zvezda, to ne bi uradio, ne bi mogao da izgubi takmičarski status u ABA ligi.
To znači da od izbacivanja Crvene zvezde nema ništa.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU