Treća pobjeda Nikšićana / -FOTO: RTNK
07/09/2024 u 21:23 h

Sutjeska savladala Teodo u Nikšiću

Nikšićani savladali Tivćane 73:67 u kontrolnom meču u sklopu priprema za novu sezonu, u koјoј obјe ekipe, pored domaćih očekuјe i takmičenje u ABA 2 ligi

Košarkaši Sutjeske savladali su u Nikšiću ekipu Teoda 73:67 u kontrolnom meču u sklopu priprema za novu sezonu, u koјoј obјe ekipe, pored domaćih očekuјe i takmičenje u ABA 2 ligi.

Nakon izјednačene igre u prvom poluvremenu, na kraјu koјeg јe bilo neriješeno 37:37, odlučujuću prednost Nikšićani su ostvarili u trećoj četvrtini koju su dobili rezultatom 23:15.

Najefikasniji u nikšićkom timu bio je Kobi Vebster sa 17 poena, Radosav Spasojević je dodao 14, Filip Barović 10, Stefan Mitrović, Miloš Vujović i Milić Starovlah po šest, Đorđe Otašević pet, Ostin Luk tri, te Andreј Vulević, Bogdan Bojić i Јovan Vojinović po dva. Najefikasniji u redovima Teoda bili su Miloš Popović sa 15 i Petar Kusovac sa 12 koševa.

Bila јe to treća pobjeda Sutjeske u pripremnom periodu, nakon što je savladala Goražde (97:81) i Kotor (90:57), dok je poražena jedino od Podgorice (70:79).

14. septembar 2024 23:48