Dan portal

Dan portal

- DAN
Dan portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

"Tur de Frans" 2024. godine startuje u Italiji

Italiji je ukazana ta čast u godini kad će biti obilježeno 100 godina od trijumfa Otavija Botekije

Po prvi put u istoriji "Tur de Frans" će krenuti iz Italije, a to će se dogoditi 2024. godine, objavili su organizatori najpoznatije biciklističke trke.

Italiji je ukazana ta čast u godini kad će biti obilježeno 100 godina od trijumfa Otavija Botekije, prvog Italijana koji je uspio da osvoji titulu pobjednika najprestižnije biciklističke trke.

"Tur" će 2024. startovati 29. juna, a prva etapa će biti vožena od Firence do Riminija na jadranskoj obali.

Druga etapa će biti na relaciji Ćesenatiko - Bolonja, dok će start treće etape biti u Pjaćenzi, a cilj u Torinu.

Organizatori su već prije objavili da će cilj trke biti premješten iz Pariza u Nicu, zato što je francuski glavni grad te godine domaćin Olimpijskih igara, koje će početi 26. jula, pet dana poslije završetka "Tur de Fransa".

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA