Dan portal

Dan portal

- DAN
Dan portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Španci bi rado Rafaela Nadala za šefa

To je rezultat ankete od strane "InfoJobsa"

Španski građani u velikoj mjeri obožavaju tenisera Rafaela Nadala, a pokazala je to i obavljena anketa od strane "InfoJobsa" sa pitanjem koga bi poželjeli kao savršenog šefa na poslu.

"InfoJobs", vodeća platforma za zapošljavanje u Španiјi, analizirala je profil najpoželjnijeg šefa od strane Španaca i među građanima te države sprovela istraživanje.

Čak 45% ispitanika izjasnilo se da bi voljelo da im je nadređen na poslu Nadal, teniser koji je osvojio rekordna 22 trofeja pobjednika na "Gren Slem" turnirima.

Svi oni koji su označili Nadala kao idealnog za tu poziciju izjasnili su se na taj način jer misle da je teniser ponizan (58 posto), iskren i pouzdan (50 posto) i strastven u obavljanju posla (48 posto).

Iza Nadala, najviše glasova dobila јe Margarita del Val (33%), virolog i kemičarka, dok je treći američki investitor Džef Bezos (24 posto).

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA