Filip Adžić

Filip Adžić

- MUP
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Adžić: Reformama do najmlađe i najobrazovanije policije u Evropi

Ministar unutrašnjih poslova posjetio OB Pljevlja

Dobri rezultati na planu sprečavanja i otkrivanja počinilaca prekršaja i krivičnih djela bili su jedna od tema na sastanku ministra unutrašnjih poslova Filipa Adžića sa načelnikom Odjeljenja bezbjednosti Pljevlja.

Tokom posjete je konstatovano da je bezbjednosna situacija na teritoriji ove opštine povoljna te da imamo visok stepen lične i imovinske sigurnosti građana. Adžić je istakao zadovoljstvo što se rad odvija sinhronizovano, a policijski službenici postupaju profesionalno i neselektivno.

- Akcentovano je da pojačane aktivnosti policije daju rezultate, te da upravo zahvaljujući vidljivim rezultatima  imamo i značajno povjerenje građana u policiju. Nastojaćemo da radimo na tome da se građani u Pljevljima ali i u svim drugim opštinama osjećaju sigurno i bezbjedno, te da kroz dalje inoviranje  sistema obezbijedimo da crnogorska policija bude u rangu policija zemalja EU, saopšteno je iz MUP-a.

 

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA