Брчвак донирао 328 хиљада еура за изградњу Дјечијег одјељења у Бијелом Пољу

Хајриз Брчвак

- приватна архива
ДАН портал

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Брчвак донирао 328 хиљада еура за изградњу Дјечијег одјељења у Бијелом Пољу

Изградња одјељења је предвиђена на другом спрату зграде, а имаће 30 соба, са пратећим садржајима

Фондација “Хемииас” Бјелопољца Хачка Брчвака донирала је 328 хиљада еура за изградњу Дјечјег одјељења Болнице у Бијелом Пољу.

Како јављају "Вијести из Бијелог Поља", меморандум о изградњи данас су потписали директор Болнице Кенан Еровић, Вељо Чађеновић државни секретар у Министарству здравља и представник Хемииаса Јасмин Црновршанин.

Изградња одјељења је предвиђена на другом спрату зграде а имаће 30 соба, са пратећим садржајима.

 - Укупна квадратура дјечјег одјељења износиће 900 квадрата, познато нам је да је досадашње дјечије одјељење било у доста лошим условима чак у некој првобитној ситуацији када је било усељено није намјенски било за дјечије одјељење, имаће укупно 39 кревета, новина је да ће у склопу дјечијег одјељења постојати и дневна болница у склопу дјечијег одјељења, као и интензивна њега на дјечијем одјељењу - казао је представник Фондације Хемиас Јасмин Црновршанин.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

IZBOR UREDNIKA