Ракочевић: Гориво за годину поскупило 19,7 одсто

Никола Ракочевић

- фото: ДПС
ДАН портал

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Ракочевић: Гориво за годину поскупило 19,7 одсто

За угрожавање животног стандарда одговорна jе тренутна некомпетентна Влада, тврди посланик ДПС-а

Члан Предсjедништва и посланик ДПС-а у Скупштини Црне Горе Николе Ракочевића коментарисао је на свом твитер налогу јавно доступне податке.

Како пише у твиту, циjене хране и безалкохолних пића у септембру 2021. године, у односу на септембар 2020, веће су за 4,8 одсто. Циjене горива у односу на септембар 2020. године веће су за 19,7 одсто, циjена поврћа већа jе за 13,4 одсто, циjене уља и масти веће су за чак 36,8 одсто.

- За угрожавање животног стандарда одговорна jе тренутна некомпетентна Влада. Међутим, посланици већине ће одговарати пред грађанима за овакво друштвено и економско стање у држави, уколико не направе отклон од Владе и њене праксе. Влада мора бити смиjењена што приjе - написао је Ракочевић у  твиту.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Vezane vijesti

IZBOR UREDNIKA