Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Пљевљаци ухапшени због плантаже марихуане: Пронађено 230 стабљика
Службеници Управе полиције у Пљевљима су синоћ, око 23 часа у мјесту Братосавина ухапсили, према незваничним информацијама, Јакшу Јестровића и Огњена Ђондовића
Службеници Управе полиције у Пљевљима су синоћ, око 23 часа у мјесту Братосавина открили плантажу марихуане и на лицу мјеста ухапсили, према незваничним информацијама, Јакшу Јестровића и Огњена Ђондовића.
- Полиција је синоћ на наведеној локацији затекла двије особе како пакују стабљике марихуане у веће пвц вреће. Припданици полиције су пронашли и изузели укупно 230 стабљика марихуане од којих је 68 било спаковано у вреће. Ј.Ј. (25) и О.Ђ. (22) обојца из Пљеваља су лишени слободе због постојања основане сумње да су извршили кривично дјело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога и биће уз кривичну пријаву приведени државном тужиоцу у Вишем државном тужилаштву у Подгорици- речено је из Управе полиције.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU